bernina

Продукція

Акції

Замовлення по телефону:
(044) 353-5763
(050) 383-1362

Замовлення по email:
info@sewing.kiev.ua

Графік роботи:
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 10:00-13:00
Нд вихідний

Офіційний дилер

Home Переваги Сервіс та гарантія Контакти   Доставка по Україні безкоштовно!
Доставка по Україні без передплати.
Уся техніка пройшла
передпродажну підготовку.
Гарантія - 24 місяці.
Головна
сторінка
Переваги BERNINA Сервіс та
гарантія
Контакти
«Де придбати?»
 

Швейні машини BERNETTE Sublime серії Rome

Bernette_Milan8

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 3

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 3 - модельний ряд 2014 року

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 3 - це оновлена модель 2014 року, за можливостями схожа на швейні машині BERNINA Bernette HappyStitch та FunStyle.
Швейна машина BERNINA bernette Rome 3 - ця електромеханічна швейна машина, створена як для новачків, так і для досвідчених швачок. Ця швейна машина має повний набір основних швейних операцій, декоративних стібків і призначена для ремонту та шиття одягу. Bernette Rome 3 пропонує користувачеві 23 строчки з максимальною шириною строчки в 5 мм і надійні основні швейні функції, вертикальний човник та вбудований нитковдівач.

Коротка характеристика:
Кількість швейних програм, всього: 23
4-етапна петля (напівавтомат): 1
Макс. довжина стібка: 4,5 мм
Макс. ширина: 5 мм
Двоступінчастий важіль підйому лапки
Кількість лапок в стандартному комплекті: 4
Класичний вертикальний човник
Виконання петлі в напівавтоматичному режимі
Регулювання балансу петлі
Плавно регульована ширина стібка
Нитковдівач

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNETTE Sublime Rome 3в магазин


Bernette_Milan8

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 5

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 5 - модельний ряд 2014 року

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 5 це оновлена модель 2014 року, функціонально заснована на попередниці - швейній машині BERNINA Bernette E66 / Milan 5. Багатофункціональна електромеханічна швейна машина для будь-яких видів швейних робіт. Завдяки зручному управлінню швейною машиною, виконанню автоматичної петлі, декоративним стібкам шириною 7 мм, а також прекрасним набором сполучних і еластичних строчок будь-яка швейна робота буде для Вас легкою і приємною. Оснащена автоматичним нитковдівачем.
Вибір з 26 програм здійснюється за допомогою ручки на корпусі. Обрана програма буде відображена в оглядовому віконці.

Набір строчок Rome 5: Bernette Rome5 строчки
Коротка характеристика: 26 програм; автоматична петля; горизонтальний ротаційний човник "Drop-in"; довжина стібка 4,5 мм, ширина 7 мм; електронна педаль; автоматичний нитковдівач.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNETTE Sublime Rome 5в магазин


Bernette_Rome7

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 7

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 7 - модельний ряд 2014 року

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 7 це оновлена модель 2014 року, функціонально заснована на попередниці - швейній машині BERNINA Bernette E82/Milan7, але с трохи зміненим набором строчок.
Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 7 - одна з найбільш оснащених додатковими функціями електромеханічна швейна машина. Незалежно від того, з якою швидкістю Ви шиєте, електронне регулювання двигуна забезпечить достатньо сильне і постійне зусилля проколу голки і постійну швидкість шиття на всіх видах тканини. Невеликі розміри BERNETTE Sublime Rome 7 дозволяють зручно розмістити її на робочому столі і навіть взяти з собою на дачу. Вибір з 28 програм здійснюється за допомогою ручки на корпусі. Обрана програма буде відображена в оглядовому віконці.
Набір строчок Rome 7: Bernette Rome7 строчки

Коротка характеристика:
28 програм; автоматична петля; горизонтальний ротаційний човник "Drop-in"; довжина стібка 4,5 мм, ширина 7 мм; автоматичний нитковдівач; плавне регулювання швидкості; кнопка зупинки голки вгорі/внизу; електронний регулятор двигуна. Розширена комплектація притискними лапками в серії швейних машин BERNETTE Sublime Rome.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNETTE Sublime Rome 7в магазин


Bernette_Milan8

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 8

Швейна машина BERNETTE Sublime Rome 8 - модельний ряд 2014 року

Компьютеризована швейна машина BERNETTE Sublime Rome 8 це оновлена модель 2014 року, функціонально заснована на попередниці - швейній машині BERNINA Bernette E92/Milan 8.
Вперше в машинах подібного класу є матричний дисплей з високою роздільною здатністю. При виборі строчки рекомендовані параметри довжини і ширини відображаються на дисплеї. Зручно розташовані клавіші, універсальність, простота обслуговування дозволяють ремонтувати і шити одяг, створювати текстильні предмети інтер'єру. Для вимогливих користувачів машина пропонує кілька еластичних строчок, строчки для квилтинга і 10 різних петель для гудзиків. Швачки з творчими нахилами швидко виявлять безліч декоративних строчок і можливість вішивки алфавіту, які пропонує ця машина. Є можливість збереження в пам'яті комбінацій із зразків і букв. Передбачено зручне місце для зберігання 9 швейних лапок.

Коротка характеристика:
150 програм; автоматична петля (10 видів); горизонтальний ротаційний човник "Drop-in"; довжина стібка 5 мм, ширина 7 мм; автоматичний нитковдівач; плавне регулювання швидкості; кнопка зупинки голки вгорі/внизу; електронний регулятор двигуна; ЖК інформаційний дисплей. Розширена комплектація притискними лапками в серії швейних машин BERNETTE Sublime Rome.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNETTE Sublime Rome 8в магазин
 

 

 

bernina made to create