bernina

Продукція

Акції

Замовлення по телефону:
(044) 353-5763
(050) 383-1362

Замовлення по email:
info@sewing.kiev.ua

Графік роботи:
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 10:00-13:00
Нд вихідний

Офіційний дилер

Home Переваги Сервіс та гарантія Контакти   Доставка по Україні безкоштовно!
Доставка по Україні без передплати.
Уся техніка пройшла
передпродажну підготовку.
Гарантія - 24 місяці.
Головна
сторінка
Переваги BERNINA Сервіс та
гарантія
Контакти
«Де придбати?»
 

Швейні машини BERNETTE Sublime серії Chicago

BERNINA Bernette Chicago 7

Швейно-вишивальна машина BERNINA Bernette Chicago 7

Новинка 2014 року! Швейно-вишивальна машина BERNINA Bernette Chicago 7

Швейно-вишивальна машина BERNINA Bernette Chicago 7 (Bernette Chicago 7 Combo) є першою економічною моделлю серії Bernette, яка може шити і вишивати як комбінована машина з комп'ютерним управлінням. Завдяки своїм ергономічно розташованим кнопкам прямого вибору операції модель Bernette Chicago 7 уможливлює просте управління, що полегшує шиття і вишивання.

Швейні можливості: кількість строчок - 200, з них понад 150 декоративних строчок, 20 видів для квилтинга, 2 алфавіту, еластичні строчки та строчки гладьєвого валика, 10 видів автоматичних петель.

Вишивальні можливості: 100 вбудованих зразків вишивок, 1 вишивальний алфавіт, функція повороту, дзеркального відображення, зменшення й збільшення зразка вишивки, додавання інших мотивів вишивок за допомогою USB. Підтримка форматів файлів малюнків - .EXP і .EXP +. Максимальний розмір вишивки 110 x 170 мм. Система сенсорів верхньої та нижньої ниток. Позиціонування першого стібка, особливо зручний для вишивання бордюрів. Сумісність з програмним забезпеченням BERNINA CutWork.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA Bernette Chicago 7в магазин


BERNINA Bernette Chicago 5

Швейна машина BERNINA Bernette Chicago 5

Новинка 2015 року! Швейна машина BERNINA Bernette Chicago 5

Швейна машина BERNINA Bernette Chicago 5 (Bernette Chicago 5) - компьютеризована швейна машина для вибагливих користувачів, яким потрібно від швейної машини великий вибір різноманітних строчок для різних стилів шиття, але не зацікавлених в вишивці в пяльцях. Швейні можливості моделі Bernette Chicago 5 аналогічні старшій моделі - Bernette Chicago 7, але в машинці відсутні вишивальні можливості та вишивальний модуль.

Швейні можливості: кількість строчок - 200, з них понад 150 декоративних строчок, 20 видів для квилтинга, 2 алфавіту, еластичні строчки та строчки гладьєвого валика, 10 видів автоматичних петель.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA Bernette Chicago 5в магазин
 

 

 

bernina made to create