bernina

Продукція

Акції

Замовлення по телефону:
(044) 353-5763
(050) 383-1362

Замовлення по email:
info@sewing.kiev.ua

Графік роботи:
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 10:00-13:00
Нд вихідний

Офіційний дилер

Home Переваги Сервіс та гарантія Контакти   Доставка по Україні безкоштовно!
Доставка по Україні без передплати.
Уся техніка пройшла
передпродажну підготовку.
Гарантія - 24 місяці.
Головна
сторінка
Переваги BERNINA Сервіс та
гарантія
Контакти
«Де придбати?»
 

Оверлоки BERNINA

BERNINA Bernette FunLock В 44

Оверлок BERNINA Bernette FunLock В 44

Оверлок BERNINA Bernette FunLock В 44 - 2,3,4-х нитковий оверлок

Багатофункціональний 4,3,2-й нитковий оверлок, що має диференційний транспортер, автоматичну заправку нижнього петлітеля, швидку і легку заправку ниток.
Ви можете шити будь які текстильні вироби, трикотаж або вовняні тканини тонкі або товсті - на цьому оверлоку Вам гарантований якісний результат!

BERNINA Bernette FunLock В 44 це універсальний оверлок, що має диференційний транспортер, автоматичну заправка нижнього петлітеля, швидку і легку заправку нитки, легке регулювання натягнення. Можлива швидкість шиття до 1300 стібків в хвилину. В'язані, трикотажні, еластичні матеріали з легкістю будуть оброблені при роботі з цим оверлоком. Виконує 15 видів оверлочних швів, включаючи рольовий шов. Кольорове маркування полегшує правильну прокладку ниток.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити оверлок BERNINA Bernette FunLock В 44в магазин


BERNINA L 450

Оверлок BERNINA L 450

Оверлок BERNINA L 450 - 2, 3 або 4-нитковий оверлок з професійною якистю швів і різноманітними можливостями застосування.

Обрізка крайок, обметування країв матеріалів і обробка шва в ході однієї робочої операції! На найтонших шовкових тканинах і сатині або щільних джинсових тканинах, товстій байці і еластичних матеріалах. І все це з вражаючою легкістю. На BERNINA L 450 Ви зможете працювати, як професіонал, так як вона має різноманітні функції, що полегшують і прискорюють шиття. Шиття з однією або двома голками: 2-, 3- і 4-ниткові можливості цього оверлока дозволять Вам виконувати будь-яку роботу. До того ж зручність при роботі: завдяки простій системі безпосередньої заправки машини нитками, Вам не буде потрібно витрачати багато часу на цю роботу. Диференціальний транспортер забезпечує утворення рівномірних і плоских швів. Натисканням клавіші можна переключитися на виконання рольових швів.

Коротка характеристика: 2/3/4 нитковий, 16 програм: оверлочні, наделастичні, плоскі (імітація), рольові шви, диференційний транспортер, регулятор довжини стібка 1-4 мм, регулятор ширини відрізу, регулятор притиску лапки, автоматична заправка нижнього петлителя.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити оверлок BERNINA L 450в магазин


BERNINA L 460

Оверлок BERNINA L 460

Оверлок BERNINA L 460 - цей 2, 3 або 4-нитковий оверлок з технічної точки зору відноситься до вищого світового класу. Ця машина відрізняється великим творчим потенціалом, високою швидкістю шиття та багатосторонніми можливостями застосування.

Обрізка та обметування країв матеріалів і обробка шва в ході однієї робочої операції. На найтонших шовкових тканинах і сатині або щільних джинсових тканинах, товстій байці і еластичних матеріалах. І все це з вражаючою легкістю. На BERNINA L 460 з вікористанням додаткових спеціальних лапок Ви зможете працювати професійно. Ще більшої краси та якості швам додасть система мікрорегулювання. Шиття з однією або двома голками: 2-, 3- і 4-ниткові можливості цього оверлока дозволять Вам виконувати будь-яку роботу. До того ж зручність при роботі: завдяки простій системі безпосередньої заправки машини нитками, Вам не буде потрібно витрачати багато часу на цю роботу. Диференційний транспортер забезпечує утворення рівномірних і плоских швів. Натисканням клавіші можна переключитися на виконання рольових швів.

Коротка характеристика: 2/3/4 нитковий, 16 програм: оверлочні, наделастичні, плоскі (імітація), рольові шви, диференційний транспортер, регулятор довжини стібка 1-4 мм, регулятор ширини шва, мікрорегулятор нитки mtc (Micro Thread Control), регулятор притиску лапки, автоматична заправка нижнього петлителя, двозонна підсвітка, колінний підіймач, електронний контроль.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити оверлок BERNINA L 460в магазин


BERNINA Bernette FunLock B 48

Коверлок BERNINA Bernette FunLock B 48

Коверлок BERNINA Bernette FunLock B 48 - поєднує в собі функції оверлока і розпошивальної машині і виконує якісні оверлочні і розпошивальні шви.

Яскраве освітлення робочої поверхні. Завдяки світлодіодному освітленню (LED) можна не турбуватися про часті заміни ламп і недостатный рівень освітлення робочої поверхні. Розширена робоча поверхня - від голки до станини 8 см. Система дозаправників петлітелей полегшує заправку ниток. Bernette FunLock B 48 - 2, 3 і 4-ниткові можливості в режимі оверлока доповнюються 3, 4 нитковими розпошивальними швами для найніжнішого трикотажу та надійним 5 - нитковим міцним швом - це все може виконати коверлок. Загальна кількість виконуємих операцій складає 23 види швів.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити коверлок BERNINA Bernette FunLock B 48в магазин


1300MDA

Коверлок BERNINA 1300MDC

Коверлок BERNINA 1300MDC - вражаючі можливості поєднання в одному корпусі високоякісного оверлока та розпошивальної машини.

2-, 3- і 4-ниткові можливості в режимі оверлока доповнюються 3, 4- нитковими розпошивальними швами для найніжнішого трикотажу та надійним 5 - нитковим міцним швом - це все може виконати коверлок BERNINA 1300MDC з професійною якістю швів. Загальна кількість виконуємих операцій складає 24 види швів.

Коротка характеристика: 2/3/4/5 нитковий, 24 програми: оверлочні, наделастичні, плоскі (імітація), рольові, плоскі розпошивальні шви, ланцюгова строчка, комбінація ланцюгової строчки з оверлочними швами, диференційний транспортер, регулятор довжини стібка 1-4 мм, регулятор ширини 1 -10 мм, мікрорегулятор нитки mtc (Micro Thread Control), регулятор притиску лапки, автоматична заправка нижнього петлителя, відсувна убік лапка, ЖК інформаційний дисплей з інформацією про тип плетіння ниток, 4 лапки в комплекті.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити коверлок BERNINA 1300MDCв магазин


BERNINA Bernette FunLock B 42

Розпошив BERNINA Bernette FunLock B 42

Розпошивальна машина BERNINA Bernette FunLock B 42 - нова розпошивальна машина серії Bernette. Виконує 2-х і 3-х голкові розпошивальні шви і ланцюговий стібок. Проста в керуванні і заправці ниток.

Коротка характеристика:
Обробляє будь-які тканини, в т.ч. еластичні, синтетика, трикотаж
Строчки:
- Триголковий плоский шов (ширина 5,6 мм)
- Широкий двоголковий плоский шов (ширина 5,6 мм)
- Вузький двоголковий плоский шов - ліве і праве положення (ширина 2,8 мм)
- Ланцюговий стібок
Диференційний транспортер подачі тканини для розтяжки і присборювання тканини дозволяє працювати з тканинами будь якої еластичності Регулятор довжини стібка дозволяє точно змінювати довжину стібка від 1 до 4 мм.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити розпошив Bernette FunLock B 42в магазин


 

 

 

bernina made to create