bernina

Продукція

Акції

Замовлення по телефону:
(044) 353-5763
(050) 383-1362

Замовлення по email:
info@sewing.kiev.ua

Графік роботи:
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 10:00-13:00
Нд вихідний

Офіційний дилер

Home Переваги Сервіс та гарантія Контакти   Доставка по Україні безкоштовно!
Доставка по Україні без передплати.
Уся техніка пройшла
передпродажну підготовку.
Гарантія - 24 місяці.
Головна
сторінка
Переваги BERNINA Сервіс та
гарантія
Контакти
«Де придбати?»
 

Швейно-вішивальні машини BERNINA

Bernette Deco 340

Вишивальна машина BERNINA Bernette Deco 340

Вишивальна машина BERNINA Bernette Deco 340 тільки для вішивальних проектів!

Вишивальна машина bernette 340 Deco безсумнівно перетворить вишивання в Ваше чудесне хобі. З надзвичайно великою поверхнею вишивання і багатогранними можливостями обробляти і комбінувати мотиви вишивок машина bernette 340 Deco зробить творчу роботу істинним задоволенням. Вам, безсумнівно, сподобається зручність користування автоматичним нітеобрізчиком, вбудованим пристроєм контролю ниток і розташованим в зручному місці відділенням для вишивальних ножиць. У пам'яті машини зберігаються 100 ексклюзивних мотивів вишивок, які допоможуть Вам швидко почати роботу на машині. У Вас також є можливість вибирати за своїм бажанням подальші вишивальні мотиви з широкого асортименту який може зберігатися на накопичувачах даних USB, вишивальних картах, а також в скачуваних з Інтернету вишивальних файлів. Машина bernette 340 Deco: Прекрасне доповнення до Вашої швейній машині.

Вишивальні можливості: комп'ютерна вишивальна машина; сенсорний монохромний РК-дисплей; меню російською мовою, п'яльця 126х110, 200х140; горизонтальний ротаційний човник "Drop-in"; контроль обриву нитки; автоматичний нитковдівач; автоматичний нітеобрізчик, порт USB, довготривала пам'ять; можливість редагування вишивки, зміни розміру і розташування в пяльцах, комбінування і копіювання; 5 алфавітів, в т.ч. 2 кирилиця; 100 вишивок + опціонально вишивальні карти/USB, швидкість вишивання в пяльцах 650 ст/Хв.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA Bernette Deco 340в магазин


Bernina Aurora 440 QE

Bernina Aurora 440 QE c вышивальным модулем

Швейно-вишивальна машина BERNINA 440QE

Швейно-вишивальна машина BERNINA 440QE - машина найвищого світового рівня з сучаснішими можливостями для квілтингу та вишивки.

Щоб створити квілт з красивими узорними рядками з однаковою довжиною стібків, потрібно багаторічний досвід - або швейна машина aurora 440QE з лапкою BSR.
Адже з цієї інноваційної машиною виконання квілтінга тепер значно спроститься і буде технічно більш досконалим. У якості першої в світі ця машина розташовує автоматичним регулятором довжини стібка - BSR - BERNINA stitch regulator (BSR), який під час вільної машинної стібки або при стьобанню звивистими пунктирними лініями гарантує рівномірну довжину стібків. Це пристрій є абсолютною світової новинкою. Лапка BSR з трьома різними підошвами гарантує при змінній швидкості руху матеріалу під лапкою постійну довжину стібків і сигналізує, якщо Ви пересуваєте матеріал занадто швидко. Ця світова новинка фірми Берніна робить квилтинг надзвичайно простим і технічно досконалим. Виконання казково красивих і майстерних квілтів тепер доступно навіть початківцям

Швейні можливості: кількість строчок - 180 програм; 7 автоматичних петель (у тому числі з вічком); човник Bernina; довжина стібка 5 мм, ширина 5,5 мм; РК-дисплей: 3 алфавіту; пам'ять 90 осередків; приставний столик; 6 лапок в комплекті, лапка BSR - регулятор довжини стібка при стьобанню, верхній транспортер; автоматичний нитковтягувач; CFL-лампа денного світла; FHS - колінний важіль; функції плавної зміни швидкості, положення голки, один фрагмент візерунка, дзеркального відображення; можливість шиття без педалі; шафка для приладдя; сумка для машини; швидкість шиття та вишивання вишивальних рядків до 900 ст/хв

До машини опціонально можно придбати вишивальний модуль з програмним забезпеченням ART Design.

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA 440QEв магазин


Bernina Aurora 450

Bernina Aurora 450 с вышивальным модулем

Швейно-вишивальна машина BERNINA 450

Швейно-вишивальна машина BERNINA 450 - машина найвищого світового рівня з сучаснішими можливостями для квілтингу та вишивки.

Професійним кравцям і рукодільницям машина aurora 450 стане відмінним помічником у здійсненні творчих ідей. Тим, кому важлива висока якість шиття на будь-яких матеріалах - товстих і тонких, гладких і ворсистих - aurora 450 забезпечить чудові результати завдяки ряду технічних особливостей і спеціальним приладдям зробить шиття більш швидким і легким. З багатьма декоративними строчками, гудзиковими петлями, 4 швейними алфавітами і вишивальними функціями aurora 450 - надійний швейно-вишивальний комп'ютер з кращою професійною якістю! У всіх випадках, коли для професійних швачок важлива вища якість, машина aurora 450 є найбільш правильним вибором.

Швейні можливості:
- Обертовий човник (вертикальний)
- Висока якість шиття при ширині строчки 9 мм
- 163 швейні програми
- Підтримка функції BSR
- 4 швейних алфавіти, включаючи кирилицю
- Функція вишивання з опціональним вишивальним модулем
- 9 гудзикових петель
- 11 позицій голки
- 7 прецизійних притискних лапок
- Високе зусилля проколу голкою при роботі з декількома шарами тканини і особливо товстими матеріалами
- Плавно регульована швидкість
- Особливо міцна металева конструкція

До машини опціонально можно придбати вишивальний модуль з програмним забезпеченням ART Design.

До машини опціонально можно придбати лапку BSR для професійного квілтингу

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA 450в магазин


Вишивальний модуль BERNINA серії Aurora

Вишивальний модуль для машин BERNINA серії Aurora 430/435/440/450

Вишивальний модуль для машин серії Aurora 430/435/440/450 перетворить вашу швейну машину в вишивальний компьютер з професійною якістю вишивки.

Коротка характеристика вишивального блоку BERNINA Aurora:
Підходить до машин BERNINA серії Aurora 430/435/440/450
Програмне забезпечення ART Design;
Управління процесом вишивання безпосередньо з персонального компьютера;
Овальні п'яльці 255х145 та багажна сумка для модуля в комплекті.
Швидкість вишивання в пяльцах 650 ст/хв

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити вишивальний модульв магазин


Bernina 580

Bernina 580 з вишивальним модулем

Швейно-вишивальна машина BERNINA 580

Швейно-вишивальна машина BERNINA 580 - чудова супутниця для багатосторонніх швейних проектів.

Швейно-вишивальна машина BERNINA 580 є справжньою багатосторонньою машиною преміум класу, бо вона і шиє і вишиває. Перехід від модуля шиття до модуля вишивання зручно здійснюється через сенсорний екран. BERNINA 580 має у своїй програмі більше 200 різноманітних строчок і вишивальних зразків, алфавіти, різні види автоматичних петельта інше. Крім того, на вибір пропонуються 100 вже вбудованих вишивальних мотивів для створення вишивок.

В комплекті до машини вішивальний мадуль

Фірмові гарантійні зобов'язання 2 роки.

Ціна, опис і можливість купити BERNINA 580в магазин


Bernina 830

Швейно-вишивальна машина BERNINA 830

Швейно-вишивальна машина BERNINA 830 - єксперт в шитті та вишиванні найвищого світового класу.

АБСОЛЮТНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ШИТТЯ - BERNINA 830 це розкіш у світі шиття, вишивання та квілтінга. BERNINA 830 отримує найвищі оцінки в швейному світі. Вони заслужені, тому що ця машина пропонує великий простір для шиття та вишивання, більший, ніж пропонують інші машини. Найвища швидкість та якість шиття йде рука об руку з легендарною швейцарською якістю.

Фірмові гарантійні зобов'язання 3 роки.


 

 

 

bernina made to create