bernina

Продукція

Акції

Замовлення по телефону:
(044) 353-5763
(050) 383-1362

Замовлення по email:
info@sewing.kiev.ua

Графік роботи:
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 10:00-13:00
Нд вихідний

Офіційний дилер

Home Переваги Сервіс та гарантія Контакти   Доставка по Україні безкоштовно!
Доставка по Україні без передплати.
Уся техніка пройшла
передпродажну підготовку.
Гарантія - 24 місяці.
Головна
сторінка
Переваги BERNINA Сервіс та
гарантія
Контакти
«Де придбати?»
 
bernina

Переваги BERNINA


Швейцарська точність

Як і раніше, швейцарські вироби по своїй якості і прецизійності встановлюють власні критерії. І це є гордістю Швейцарії. Вже більше сотні років фахівці в Штекборне, Швейцарія, з гордістю виготовляють та постійно удосконалюють високоякісні швейні машини Bernina.

Просте шиття

У минулому просте шиття означало легкість пристосування до обмежених можливостей машини. Сьогодні ці обмеження в багатьох сенсах зникли. Всі інноваційні властивості машин допомагають швидше і краще, а, головне, простіше шити. З машинами Bernina Ви зможете досить просто й швидко розширити свої горизонти швейних робіт. Bernina завжди буде підтримувати Ваші творчі можливості.

Технологія

Найсучасніша електроніка є серцем нового покоління швейних машин Bernina. Більшість машин Bernina має мікропроцесорне управління і може бути підключено до персонального комп'ютера. Таке підключення дозволяє замінювати і доповнювати стібки або створювати фантастичні мотиви вишивки.

Надійність

При покупці швейної машини BERNINA Ви купуєте не тільки легендарно міцний і надійний продукт, а й професійну підтримку від BERNINA. Фахівці сервісного центру, які пройшли навчання в Швейцаріі завжди допоможуть не тільки в період гарантійного терміну, який доречі складає не меньш ніж 2 роки, а і в після гарантійний термін.

Офіційна інтернет-сторінка фірми BERNINAarrow

 

bernina made to create